O nás


Vítáme Vás na našich webových stránkách!


Naše účetní a daňová společnost poskytuje profesionální služby podložené více než 20letou praxí, neustálým se vzděláváním a držením kroku v oblasti legislativních novinek. Díky kvalitě naší práce a orientaci se na potřeby klientů spolupracujeme s více než 130 firmami z celé České republiky. Preciznost naší práce podtrhujeme kvalitním účetním softwarem šitým na míru pro individuální potřeby klienta.

 

Pro každého klienta najdeme individuální systém, který přináší ty nejlepší výsledky oběma stranám. Každému klientovi věnujeme potřebný čas a pomůžeme mu od zpracování účetnictví, daňové evidence, plánování a nastavení systémů uvnitř společnosti, nastavení efektivního využití programu, cash-flow, obsluhy banky, interních směrnic, až po daňové poradenství, personalistiku a zajištění metodických pokynů.

 

Co nejvíce oceňují klienti při poskytování našich služeb? Využití moderních technologií, účtování on-line, aplikaci a importy datových formátů faktur, bankovních výpisů. Dále krátké časové rozpětí při zpracování podkladů, rychlost odpovědí na dotazy, ucelenost informací, komplexnost, řešení dotazů, naše návrhy na zlepšení. Spojení znalostí problematiky účetní, daňové a personální, zkušenosti z mnoha stovek kontrol, to vše přináší klientům ideální podmínky, aby měli svoje podnikání zcela v pořádku. V neposlední řadě možnost konzultací s daňovým poradcem a zkušenosti z mnoha desítek auditů, které dokážeme využít ve prospěch každého klienta.

 

Svoji práci děláme rády, s elánem a pílí nám vlastní. Naše společnost se neustále rozrůstá, nejen o nové kolegyně, ale i nové klienty, nové možnosti a místa, kde působíme. S každým klientem přijde vždy něco nového, co nás obohatí o zkušenosti, o vědomosti a přinese prospěch nám, i samotnému klientovi.

 

Naší specializací je zpracování účetnictví pro mateřské společnosti zahraničních společností. Účetnictví je vedeno v souladu s českou legislativou, v českém účetním programu. Komunikace s klientem probíhá německy nebo anglicky a je mu přizpůsoben reporting ve zvoleném jazyce, závěrky a průběžné poradenství.

 

Hlásíme se také k trvale udržitelným zdrojům. Ať jde o použití recyklovaných materiálů, třídění odpadů a odvoz, kancelář v energeticky pasivní budově nebo po využití metod skenování a ukládání dokumentů přes centrum Konica Minolta a importy dat. Snažíme se spojit a naplánovat cesty a jednání s klienty s co nejmenším dopadem na životní prostředí. Naše práce probíhá také formou home-office. 

 

Budeme potěšeni, když i Vás budeme moci přivítat v našich kancelářích, představit nás a naše výsledky práce a navážeme spolupráci.

 

Jsme tu pro Vás

Zašlete nám vzkaz
Send us an email