Sociální projekty


 

 

Kolem nás existuje velký svět, se kterým jsme všichni spjati. I u nás jsme našli projekty, které máme rády a podporujeme je nejen finančně.

  

Centrum Bazalka, o.p.s., České Budějovice

 

www.centrumbazalka.cz

 


S Centrem Bazalka, o.p.s., jsem se setkala náhodně a na doporučení. Po osobním setkání s naprosto úžasnou paní ředitelkou a paní Petrou Mahrovou z tohoto centra jsme se domluvily na dlouhodobé spolupráci. Z naší strany myšlenou nejen finančními dary, ale připravujeme pro Vás výběr z toho nejzajímavějšího, co v tomto centru chystají, jaké budou jejich aktivity, celkové představení tohoto projektu. Sympatické na tom je, že Centrum Bazalka leží v Českých Budějovicích, podporuje místní rodiče, pomáhá jim s postiženými dětmi a naprosto přesně víte, co podporujete, kam konkrétně peníze jdou, na jaké vybavení, pomůcky, co se za ně pořídilo a můžete si samozřejmě do centra přijít popovídat, pomoct také finančně nebo jako dobrovolník s klienty, přispět s dalším nápadem, kontaktem...my, zdraví, se zdravými dětmi, s možností denně vstát bez bolesti a s možností odejít nebo odjet do práce, kde ji můžeme vykonávat a kde jsme rády, se tímto snažíme poděkovat za tyto možnosti a alespoň takto málo Centru Bazalka pomoci.

 

                                                                                     

Arcidiezézní charita Praha: jejich projekt Adopce na dálku
K myšlence adoptovat dítě na dálku v zemi, kde je vzdělání luxusní záležitost, mě přivedla před lety klientka, která měla sama adoptované děti minimálně ze dvou kontinentů. Díky její pomoci tyto děti dostaly školní vzdělání a dnes jsou z nich středoškoláci. Náš adoptovaný chlapeček (ročník 2008) pochází z Indie, je ze tří dětí a rodina nemohla zajistit po otcově úrazu vzdělání všech dětí. Je potěšitelné číst dopis, který obdržíte v angličtině a vědět, že někomu Váš finanční dar přinesl radost a možnost učit se, rozvíjet, děti ve škole mají různé doplňkové programy, kterých by se také jinak nemohl zúčastňovat, a samozřejmě obdržíte (v našem případě) obrázek, který je naprosto spontánní. Rahul nyní dokončil 2.třídu s naší pomocí a chystá se do 3.třídy. Obdržely jsme nový obrázek:)

 

 

 

charita Indie

Ručně malovaný obrázek

 

Jsme tu pro Vás

Facebook

Zavolejte nám !

Pošlete email

Žižkova 309/12
České Budějovice
Na mapě >>
Mirovická 1118/27
182 00 Praha-Praha 8
Na mapě >>

Zavolejte nám:

+420 774 451 522

+420 728 200 936

Účetnictví Kyslíková s.r.o.

Žižkova 309/12
České Budějovice

Zašlete nám vzkaz
Send us an email